Çağrı Merkezi / 0850 303 7 309

Bize Yazın / info@ufukhaliyikama.com

Temiz Halı Yıkama

Anasayfa / Blog / Temiz Halı Yıkama
Sevdiklerinizle Paylaşın

Temiz Halı Yıkama

İstanbul’un en temiz halı yıkama firması bizim hedefimizdir. Uzun yıllardır bu sektörün içerisindeyiz. Alanımız da tamamen uzman personeller ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Firmamız en kaliteli halı yıkama firmaları arasındadır. Temiz bir halı istiyorsanız kesinlik ile bizi tercih etmelisiniz. Yaşadığımız yerin temizliği sağlığımız açısından çok önemlidir. Özellik ile bunların arasında halılar da vardır. Halılarınız zamana içerisinde çok fazla kir ve mikrop barındırır. Bu mikroplar zaman içerisinde sizin vücut direncinizi düşürerek hasta etmektedir. Yaklaşık 1 gram toz da ortalama 250 bin kadar bakteri ve mikrop bulunmaktadır. Bunların sizi nasıl hasta edeceğiniz tahmin edebilirsiniz. Halılar özellikle iş yerlerinde, evlerde ve birçok alanda kullanılmaktadır. Çünkü bir ortamda en çok kullanılan bir eşyadır. Kullanıldığı alanı çoktur. Bunlarında hali ile düzgün yıkanması gerekir. Sizde firmamıza ulaşarak halılarınızı derinlemesine yıkanmasını sağlayabilirsiniz. Ufuk halı yıkama olarak tamamen doğru adrestesiniz.

Halılarınızı Nasıl Yıkıyoruz?

Halılarınızı evinizde yıkamanız sizlerin çok verimli bir sonuç almanızı sağlamaz. Çünkü evde yıkanan halılar ile firmamız tarafından yıkanan halılar arasında oldukça fark vardır. Firmamız halılarınız için en kaliteli bitkisel sabun ve deterjanları kullanmaktadır. Ayrıca evde yıkadığınız halıları nerede kurutsam, gibi birçok sorununuz oluşacaktır. Biz firma olarak sizlerin halılarını derinlemesine yıkıyoruz. Ve aynı şekilde özel alanlarımızda kurutuyoruz. Böylece halılarınız kırılmıyor ve zarar görmüyor. Bu yüzden halılarınızı bizlere emanet edebilirsiniz. Firmamız tarafından yıkanan halılarınız sizleri uzun sürede götürecektir. Her mevsim sağlıklı bir şekilde halılarınızı firmamıza yıkama için verirseniz halılarınız daha uzun süre kullanabileceksiniz. Temiz ve uygun fiyatta halı yıkama için doğru adrestesiniz. Telefon numaralarımız: 0850 303 73 09

Bizlere Nasıl Ulaşacaksınız?

Bütün müşterilerimizin akıllarına takılacak bütün soruları ve siparişleri ile ilgili bizlere web sayfamızda bulunan telefon numaralarımızdan veya mail adreslerimizden bizlere ulaşabilirler. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız en kısa sürede sizlere geri dönüş yapacaklardır. Sektör de bu kadar firma arasından bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Temiz halı yıkama için bizi tercih ediniz. Bir ortamın dekorasyonunu tamamlayan halıların temizliği çok önemlidir. Bu sebep ile halılarınızı bize emanet edebilirsiniz. Firmamızda halılarınız uygun fiyatta firmamızda derinlemesine bir şekilde yıkanmaktadır. Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Copyright © 2016. ufukhaliyikama.com Tüm Hakları Saklıdır.


Yükleniyor...