Çağrı Merkezi / 0850 303 7 309

Bize Yazın / info@ufukhaliyikama.com

Patchwork Halı Yıkama

Anasayfa / Hizmetlerimiz / Yıkama Hizmetimiz / Patchwork Halı Yıkama
Sevdiklerinizle Paylaşın

Patchwork Halı Yıkama

İstanbul ilinin her bölgesinde değişik bir halı türü olan patcwork halı yıkama olarak her zaman en kaliteli hizmeti firmamız sizlere sunmaktadır.

Patchwork Halı Nedir?

Yoksulluktan ortaya çıkmış kullanmayan elbise ve parçaların birbirine birleştirilerek yapılmış bir halı türüdür patchwork halılar. Zamanla vazgeçilmez dekorasyon ürünü haline gelmiştir. Üretiminde farklı şekiller almaya başlayan patchwork halılar yama gibi görünen şimdi daha modern ve değişik güzel işlemelerle farklı görünüme bürünmüştür. Patchwork halı yıkama bu modern ve farklı olan halıların temizliği çok önemlidir.

Patchwork Halı Yıkama Nasıl Olmalıdır?

Patchwork halıların değişik yapıda olması nedeni ile yıkanma işlemi de o kadar özen ve detaylar içeren temizlik gerekmektedir. Patchwork halılarınızı sizin isteğiniz üzere adresinizden alıyoruz ve fabrikamıza getirilmektedir. Bu tür halılar öncelikle renklendirme özellikleri inceleniyor ve toza karşı duyarlılığına, yün türünün ayrıntılarına bakılmaktadır. Bu işlem sonrasında halının yıkama uyunun derecesi ayarlanmaktadır. Patchwork halılar için en uygun olan sağlığa zarar vermeyen özel bitki özlü şampuanlar seçilir ve profesyonel eğitimli elemanlarımız tarafından itina ile yıkanmaktadır. Patchwork halı yıkama firmaları olarak bu çeşit halıların yıkanması özen istemektedir. Çok değişik bir yapısı olan patchwork halılar için özel yıkama makineleri ile yumuşak hareketler sonucu özenle yıkama yapılmaktadır. Yıkanan halılar hiçbir zarar gelmeden nazikçe durulanmaktadır. Bu tür halıların yıkanmasında en çok zorlanılan taraf içerisinde çok fazla ve değişik renklerin bir arada olmasıdır. İstanbul’un her yerinde tercih edilen firmamız bu halıların renklerinin aynı tonlarda kalması ve hiçbir deforme görmemesi için özel yıkama teknikleri ile yıkama işlemini gerçekleştirmektedir. Yıkama ve durulama işlemi biten halılar kurutma yapılması için hijyenik alanlarda halının narin yapısına göre yapılmaktadır. Firmamız en kaliteli ve sizin için en güvenli şekilde hizmetin en iyisini vermektedir.

Patchwork Halı Yıkama Fiyatları

Patchwork halı yıkama fiyatları halının özel yapıda olması nedeniyle diğer halılardan farklıdır. Firmamız halıların desenine ve yapılışına göre özel yıkamalar yapılmaktadır. Ancak; müşterilerimizin memnun kalması ve kaliteli hizmet alabilmelerini sağlamak için fiyatların en uygun ve en cazip olanını belirlemeye çalışmaktır. 0850 303 7 309 numarayı arayarak Ufuk halı yıkama firmamıza ulaşabilirsiniz.

 

Copyright © 2016. ufukhaliyikama.com Tüm Hakları Saklıdır.


Yükleniyor...