Çağrı Merkezi / 0850 303 7 309

Bize Yazın / info@ufukhaliyikama.com

Halı Yıkama Telefonu

Anasayfa / Haber ve Duyurular / Halı Yıkama Telefonu
Sevdiklerinizle Paylaşın

Halı Yıkama Telefonu

Evde halı yıkamak hem zamanınızı hem de enerjinizi alacağı gibi aynı zamanda istediğiniz gibi etkili temizlik elde etmenizi sağlamayacaktır. Özellikle daha hijyenik ve kaliteli sonuçlar elde etmek isteyenler için yapmış olduğumuz çalışmalar sayesinde profesyonel hizmet alınmasını sağlamaktayız. Fabrikamız içerisinde yer alan son sistem teknolojiye sahip makineler sayesinde her türlü halı da etkili yıkama işlemi yapılmaktadır.

Halınızın yapısına zarar veremeden yapılacak olan yıkama işlemi için halı yıkama telefonu üzerinden firmamız ile iletişime geçerek bu şekilde istediğiniz her durumda taleplerinizi bizlere iletebilirsiniz. 7/24 destek hattımız üzerinden merak ettiğiniz konularda bilgi alabilir ve bu şekilde daha detaylı bilgiye sahip olarak hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Yıkama işleminin her aşamasında profesyonel ekibimiz tarafından çalışmalar yürütüldüğü için herhangi bir sorun yaşanmadan kaliteli sonuçlar elde edilmesi sağlanmaktadır.

Halı Yıkama Hizmeti

Farklı yapılara sahip olan halıların yıkama işlemine profesyonel bir şekilde yapılması özellikle halıların yapısına zarar verilmeden temizlenmesi konusunda etkili olmaktadır. Kullanılan kaliteli malzemeler ve teknolojik otomatik makineler sayesinde halının etkili şekilde temizlenmesi sağlanarak daha hijyenik kullanım imkanı elde edilmesine yardımcı olmaktadır.

Uzun yıllardır bu alanda yapmış olduğumuz çalışmalar sayesinde %100 müşteri memnuniyeti sağlayarak her türlü halıda etkili yıkama işlemi yapılması konusunda tercihiniz olmaktayız. İşimizin vermiş olduğu sorumlulukların farkında olarak yapmış olduğumuz çalışmalarla önceliğimiz müşterilerimiz olmaktadır. Bu nedenle halı yıkama işlemelerinde halınızın itinalı olarak temizlenmesinin yanı sıra daha uzun süre kullanılması için kaliteli malzemeler ile yıkama işlemi yapmaktayız.

Halı Yıkama Fiyatları

Halılarınızı yıkattırmak istediğinizde belirlemiş olduğumuz en uygun halı yıkama fiyatları sayesinde bütçenizi zorlamadan istediğiniz sonucu elde edebilirsiniz. Halıların türüne göre belirlenmiş olan metrekare fiyatları üzerinden hesaplama yapılarak hizmet bedeli belirlenmektedir.

Her türlü konuda bilgi almak adına firmamıza telefon numaramız üzerinden kolayca ulaşım sağlayabilir ve merak ettiğiniz konularda daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz. Hizmetlerimizden yararlanmak istediğinizde bu konuda bizlere ulaşım sağlamanız daha kısa süre içerisinde hizmet almanız için yeterli olacaktır. Yapmış olduğunuz taleplere göre adresinize gelen ekibimiz tarafından halılarınız teslim alınarak yıkanmaktadır.

Copyright © 2016. ufukhaliyikama.com Tüm Hakları Saklıdır.


Yükleniyor...