Çağrı Merkezi / 0850 303 7 309

Bize Yazın / info@ufukhaliyikama.com

Deri Halı Yıkama

Anasayfa / Hizmetlerimiz / Yıkama Hizmetimiz / Deri Halı Yıkama
Sevdiklerinizle Paylaşın

Deri Halı Yıkama

İstanbul gibi büyük bir şehrin her köşesinde firmamız deri halı yıkama konusunda da en iyi hizmeti sunmaktadır.

Deri Halı Nasıl Temizlenir?

Deri halılar kullanılması günümüzde hızlıca çoğalmakta ve tercih edilmektedir. Deriler halılarda olduğu gibi her alanda yaygınlaşan bir sektör durumuna gelmiştir. Deri halıların evde kullanımları bakımından çok zevkli ve kaliteli bir görünüm olsa bile bu tür halıların temizliği düzenli olarak yapılması gerekmektedir. Deri halı yıkama yapılması için uzun aralıklarla ama düzenli bir şekilde halıların temizliği yapılmaktadır. Bu tür halılar bakımı nedeniyle çok zor işlemler gerektirse bile düzenli yapılan bakımlar sayesinde uzun yıllar kullanılabilen halılardır. Deri halıların yapımında çeşitli kimyasal maddelerin kullanılası ile su geçirmeyen özelliklerinin yanı sıra farklı ve çeşitli özelliklere sahip olmasına yardımı olmaktadır. Deri halıların temizlik işlemlerinde yumuşak hafif nemli bir bezle halının yüzeyine çok bastırmadan nazikçe temizlenmelidir. Halıların temizliği sırasında kullanılan temizlik ürünlerini seçerken kesinlikle asit içermeyen ürünler tercih edilmelidir. Nemli bezle silindikten sonra zaman kaybetmeden kuru ve yumuşak bir bezle üzerindeki nem alınmalıdır. Deri halılar lekelendiğinde hemen müdahale edilmesi gerekmektedir.

Deri Halı Nasıl Yıkanır?

Deri halının özellikleri nedeniyle halı yıkama işlemi en uygun olanı seçilerek yapılması gerekmektedir. Bu sebeple yıkanacak halının özellikleri iyi bilinmeli ve ne tür deriden yapıldığı yıkama yapılması için çok önemlidir. Deri halıların yıkama işleminde hızlı olunmalı ve yıkamada kullanılacak makineler hassas ayarlara getirilmektedir. Deri halı yıkama firmaları halıların yıkanmasında en büyük özeni göstermektedir. Yıkamada kullanılan temizlik malzemeleri sağlığa zarar vermeyen deri halılar için içeriğinde asit bulunmayan özel temizlik ürünleri ve eğitimli uzman elemanlarımız tarafından itina ile yıkanmaktadır. Yıkanan deri halılar açık havada serilerek kurutulmalıdır. Asla asma işlemi ile kurutulmamalıdır. Çünkü asma işleminde deri halılarda deri kırılması ve iz oluşabilir.

Deri Halı Yıkama Fiyatları

Deri halı yıkama fiyatları deri halıların özellikleri çok olduğundan ve özel yıkama işlemleri nedeniyle fiyatları diğer halılardan farklıdır. Firmamız müşterilerimizin memnun kalması için en uygun fiyatları belirlemektedir. 0850 303 7 309 numarayı arayarak bize ulaşabilirsiniz.

Copyright © 2016. ufukhaliyikama.com Tüm Hakları Saklıdır.


Yükleniyor...