Çağrı Merkezi / 0850 303 7 309

Bize Yazın / info@ufukhaliyikama.com

İran Halı Yıkama

Anasayfa / Hizmetlerimiz / Yıkama Hizmetimiz / İran Halı Yıkama
Sevdiklerinizle Paylaşın

İran Halı Yıkama

Kurulduğu günden bu yana İstanbul ilinin birçok yerinde en kaliteli ve en hızlı hizmeti İran halı yıkama konusunda en iyisini firmamız yapmaktadır.

İran Halısının Tarihi

İran halısı 2500 yıl öncesine uzanan sanatsal olarak da muhteşem görüntüye sahip özel halılardandır. İranlılar tarafından halı dokumacılığında becerinin en güzel örneklerini gösteren bütün eski uygarlıkların en başında olarak tarihte yerini almıştır. İran’da halı dokumacılık babadan oğula geçen bir aile geleneği durumuna gelmiştir.  Bu denli özel ve narin dokumada bulunan İran halı yıkama özenle yıkanma işlemi yapılmaktadır. Dünyanın en eski uygarlıklarından biri olan Pers uygarlığının kültürünü araştırırsak İran halıların tarihi ancak böyle ortaya çıkabilir. İran halıların yapılmasında kullanılan yün ve ipek gibi malzemeler, göz kamaştıran değişik desenler halının değerini ve özelliğini arttırmaktadır.

İran Halı Yıkama Nasıl Yapılır?

İran halısının dayanıklılığını ve uzun zaman güzelliğini koruması için halının bakımı, temizliği çok önemlidir. Firmamız İran halınızı sizin isteğiniz üzere adresinizden alarak fabrikamıza getirilmektedir. İran halıları çok narin ve özel dokuması nedeniyle dikkat gerektiren bir yıkama işlemi yapılmalıdır. Halınızı hijyenik ortamlarda sağlığa, rengine, desenine, dokumasına ve tüm özelliklerine zarar vermeyen özel anti bakteriyel bitki özlü temizlik ürünleri ile yıkama şilemi yapılmaktadır. İran halı yıkama firmaları halılarınızın özelliklerinin bozulmaması için özen gösteren yüksek teknolojik sistemlere sahip özel makineler ve profesyonel eğitimli elemanlarımız sayesinde itina ile yıkamaktadır. Yıkama işlemleri bittikten sonra özenle sıkma işlemi yapılır ve kurulamaya geçilir. Bütün temizleme işleri tamamlandıktan sonra halılar özenle paketlenir ve güler yüzlü ekibimiz tarafından adreslerinize teslim edilmektedir. İstanbul’un en iyi firmalarından birisi olan firmamız sizlere en kaliteli hizmeti sunmanın gayreti ile çalışmalarını sürdürmektedir.

İran Halı Yıkama Fiyatları

Firmamız her türlü çalışmaları sizlerin en iyi hizmeti alması ve müşterilerimizin memnun kalması için yapmaktadır. İran halı yıkama fiyatları halının çok narin bir yıkama ile yapılması nedeniyle diğer halılardan farklıdır. İran halıların dokuması ve özellikleri fiyatları ister istemez etkilemektedir. Ama firmamız müşterilerimizin kesesine uygun fiyatları sunmaya çalışmaktadır. 0850 303 7 309 numarayı arayarak Ufukhalı yıkama firmamıza ulaşabilirsiniz.

Copyright © 2016. ufukhaliyikama.com Tüm Hakları Saklıdır.


Yükleniyor...