Çağrı Merkezi / 0850 303 7 309

Bize Yazın / info@ufukhaliyikama.com

Halı Yıkama Aşamaları

Anasayfa / Haber ve Duyurular / Halı Yıkama Aşamaları
Sevdiklerinizle Paylaşın

Halı Yıkama Aşamaları

Halı yıkama aşamaları sadece firmalar tarafından gerçekleştirilebilir. Uzun yıllardır bu sektörün içerisindeyiz. Hedefimiz İstanbul’un en kaliteli halı yıkama firması arasında olmaktadır. Firmamız tamamen yüzde 100 müşteri ilkesini benimsemiştir. Temizlik konusunda en titiz davranan nadir firmaların arasındayız. Ücretsiz servislerimiz sayesinde halılarınızı evinizden alıyor ve yine evinize teslim ediyoruz. En son üretilen teknoloji ile halılarınızı derinlemesine ve uzun vadede kullanabileceğiniz bir şekilde yıkıyoruz. Bu konuda bize yüzde 100 güvenebilirsiniz. Sektör de bu kadar firma arasından bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Telefon numaralarımız: 0850 303 73 09

Mevsim gereği artık kışlık halıları kaldırıp, yazlık halıları sermemizin zamanı geldi. Ama ilk önce bu halıların temizlenmesi gerekiyor. Halılarınızı evde yıkayabileceğiniz gibi firmalara da emanet ederek gayet sağlıklı ve verimli bir temizlik yaptırabilirsiniz. Özellikle dokuma halıların temizliği çok dikkatli bir şekilde yapılması gerekir. Eğer firmalara halılarınızı vermeyi düşünüyorsanız ve halılarınızın ömrü uzun olsun istiyorsanız size yıkamamız hakkında bazı bilgiler vereceğiz.

İlk önce şunu bilmenizi istiyoruz. Halılarınızı tamamen derinlemesine temizliyoruz. Yıkama yöntemlerimiz her halının boyutuna ve türüne göre değişkenlik gösterebilir. Derinlemesine halı yıkama aşamaları sadece firmalar tarafından gerçekleştirilebilir. Evde yapacağınız derinlemesine temizlik, halılarınızın yüzeyinde bulunan kirleri daha derine itmenize sebep olacaktır. Halılarınız ilk olarak bazı işlemlerden geçmektedir. Kabaca üzerinde bulunan kirler ve tozlar alınır. Sonra makineler kullanılarak halılarınız yıkanır. Özel alanlarımızda suları arındırılır. Ve kuruyana kadar orada bekletilir. Sizlere halılarınızı paketleyip, evinize kadar teslim ediyoruz.

Halılarınız Hakkında

Buralarda yıkanan halılarınız zarar görebilir ya da kırılabilir. Halınızda bulunan 1 gram tozun içerisinde yaklaşık 250 bin adet toz ve bakteri bulunur. Zamanla halılarınızın içinde ürüyerek tamamen mikrop yuvası haline gelir ve zaman içerisinde sizleri ve evinizde olan insanları hasta etmeye başlar. Aklınıza takılabilecek bütün sorularınız ve halı yıkama siparişleriniz için web sayfamızın iletişim bölümünde yazılı olan numara ve mail adreslerimizden hafta içi her gün bizlere ulaşabilirsiniz. Sizlere en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Ufuk yıkama olarak bizleri tercih etmelisiniz.

Copyright © 2016. ufukhaliyikama.com Tüm Hakları Saklıdır.


Yükleniyor...