Çağrı Merkezi / 0850 303 7 309

Bize Yazın / info@ufukhaliyikama.com

Taft Halı Yıkama

Anasayfa / Hizmetlerimiz / Yıkama Hizmetimiz / Taft Halı Yıkama
Sevdiklerinizle Paylaşın

Taft Halı Yıkama

Hassas yapısı nedeniyle taft halı yıkama özellikle profesyonel bir şekilde yapılması gereken halı yıkama hizmetleri arasında yer almaktadır. Bu nedenle firmamız yapmış olduğu çalışmalarda halınızın türüne göre uygun yıkama işlemi yaparak herhangi bir sorun yaşamadan işlemin tamamlanmasını sağlamaktadır.  Adresinizden alınan halılarınız fabrikamız içerisinde türüne göre işlem yapılarak yıkanmaktadır.

Taft halı kullananlar talep etmeniz durumunda servis ekibimiz adresinize gelerek bu şekilde halınızı sizlerden teslim almaktadır. Fabrika içerisinde yapısına ve rengine zarar verilmeyecek şekilde yapılacak yıkama işlemleri sayesinde herhangi bir sorun yaşanmadan halınızın temizlenmesi sağlanmaktadır. Kullanmış olduğumuz kaliteli şampuanlar sayesinde halınızın yapısına ve rengine zarar verilmeden yıkanması sağlanarak daha uzun süre hijyenik kullanım imkanı elde etmenize yardımcı olunmaktadır.

Hassas Ve İtinalı Halı Yıkama

Halınızın yapısı yıkama işlemi sırasında yapılacak olan işlemler konusunda önemlidir. Bu nedenle özellikle hassas yapıya sahip olan halılarda yıkama işlemi yapılırken daha dikkatli ve profesyonel şekilde işlem yapılması gerektiğinden firmamız uzman ekibi ile taleplerinizi karşılamaktadır. Alanında uzman olan ekibimiz halı yıkama işlemlerinde kaliteli malzemeler ile halının yapısına ve rengine zarar verilmeden yıkanmasını sağlamaktadır.

Yapmış olduğumuz çalışmalarda Ufuk halı yıkama olarak her zaman %100 müşteri memnuniyeti sağlayarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. İşimizin vermiş olduğu sorumlulukların farkında olarak talep etmeniz durumunda halılarınızın türüne göre yıkanmasını sağlayarak bu sayede daha uzun süreli kullanım imkanı elde edilmesine yardımcı olmaktayız.

Halı Yıkama Fiyatları

Her halının türüne göre metrekare halı yıkama fiyatları değiştiğinden bu konuda firmamız en uygun fiyat seçenekleri ile hizmet almanızı sağlamaktadır. Her halının türüne göre toplam hizmet bedeli belirlendiğinden bu konuda öncelikle halıların yapısına bakılmaktadır. Yapmış olduğumuz çalışmalarda son sistem teknoloji ile en kaliteli sonuçların alınması için çalışmaktayız.

Hizmetlerimizden yararlanmak ve hassas halılarınızı profesyonel bir şekilde yıkattırmak istediğinizde firmamız ile 0850 303 7 309 numarası üzerinden iletişime geçerek taleplerinizi bizlere iletebilirsiniz. Yeterli kapasitemiz sayesinde yapmış olduğunuz taleplere en kısa süre içerisinde geri dönüş yaparak hizmet almanızı sağlamaktayız. Merak ettiğiniz konularda firmamız ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Copyright © 2016. ufukhaliyikama.com Tüm Hakları Saklıdır.


Yükleniyor...