Çağrı Merkezi / 0850 303 7 309

Bize Yazın / info@ufukhaliyikama.com

Avrupa Yakası Halı Yıkama

Anasayfa / Blog / Avrupa Yakası Halı Yıkama
Sevdiklerinizle Paylaşın

Avrupa Yakası Halı Yıkama

Devamlı olarak kullanılan halılar üzerine dökülen maddeler ve ayrıca toz gibi pek çok farklı etken nedeniyle kısa süre içerisinde kirlenmektedir. Kirlenen halılarınızı sağlıklı bir şekilde kullanabilmeniz için profesyonel yıkattırma işlemi yaptırmanız gerekir. Bu konuda Avrupa yakası halı yıkama firmamız sizlere kaliteli hizmetleri ile yardımcı olmaktadır.

Yeterli kapasitemiz ile yapmış olduğumuz çalışmalarda kullanmış olduğumuz otomatik halı yıkama makineleri sayesinde her türlü halının etkili şekilde temizlenmesini sağlamaktayız. Daha kısa süre içerisinde halılarınızı temiz ve hijyenik teslim almanız adına ekibimiz ile gerekli aşamaları itinalı bir şekilde yürütmekteyiz. Adresinizden alınan halılarınız fabrikamız içerisinde yıkama aşamalarından geçerek bu şekilde etkili ve kaliteli sonuçlar elde edilmesi sağlanmaktadır.

Halı Yıkama Makineleri

Halılarda yıkama işlemi yapılırken özellikle uygulanacak olan güç ve etkili temizleme işlemi orantılı olduğundan profesyonel olarak makine içerisinde yapılan yıkama işlemleri her zaman daha kaliteli sonuçlar edilmesine yardımcı olmaktadır. Bu alanda hizmet vermeye başladığımız ilk günden itibaren her zaman müşteri memnuniyetini sağlamak adına teknolojiden faydalanarak en iyisini sizlere sunmaktayız.

Halılarınızın fabrika içerisine getirilmesinin ardından gerekli çalışmalara başlanarak tam otomatik halı yıkama makineleri içerisinde yıkanması sağlanmaktadır. Şampuanlama, durulama ve ardından sıkma makinası içerisinde yapılan sıkma işlemi ile halıların temizlenmesi sağlanmaktadır. Kaliteli malzemelerle yapılan yıkama işlemi sayesinde halınızın yapısına zarar verilmeden daha hijyenik ve kaliteli temizleme işlemi yapılmaktadır.

Avrupa Yakası Profesyonel Hizmet

Firmamız Avrupa yakasında bulunan ilçelerdeki müşterilerimiz için kesintisiz olarak hizmetlerini sürdürmektedir. Yapmış olduğunuz talepleri en kısa süre içerisinde geri dönüş yapan ekibimiz adresinizden alacağı halılarınızı fabrika içerisinde yıkandıktan sonra yeniden adresinize teslim etmektedir. Bu sayede daha kısa süre içerisinde halılarınızı temiz şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Profesyonel halı yıkama hizmeti almak isteyenler bu konuda firmamız ile iletişime geçerek taleplerini bizleri kolayca iletebilirler. Yapmış olduğunuz taleplere yeterli sayıdaki ekibimiz ile en kısa süre içerisinde geri dönüş yaparak hizmeti almanızı sağlamaktayız. Her tür halıda yapılacak olan yıkama işlemi sayesinde hem zamandan hem de enerjinizden tasarruf ederek halılarınızı uygun fiyatlar üzerinden yıkatabilirsiniz.

Copyright © 2016. ufukhaliyikama.com Tüm Hakları Saklıdır.


Yükleniyor...