Çağrı Merkezi / 0850 303 7 309

Bize Yazın / info@ufukhaliyikama.com

Halı Yıkama Tesisi

Anasayfa / Haber ve Duyurular / Halı Yıkama Tesisi
Sevdiklerinizle Paylaşın

Halı Yıkama Tesisi

Halılarınızı Nasıl Yıkıyoruz?

Uygun fiyata halı yıkama tesisi içerisinde bütçenize uygun halılarınızı temizletebilirsiniz. Halılarınızı yıkamadan ilk önce halınızın cinsine ve özelliklerine dikkat ediyoruz. Eğer siz halılarınızı uzun süre de kullanmak istiyorsanız, halılarınızı düzenli olarak yıkatmanız gerekmektedir. Halılarınızı düzenli bir şekilde yıkatarak onları uzun vadede kullanmaya devam edebilirsiniz. Düzenli bir şekilde yıkanan halılarınızın içerisinde bulunan kir zamanla iyice halılarınızın derinine nüfus eder. Burada biriken kir ve mikroplar zaman içerisinde ürüyerek sizleri hasta etmeye başlar. Kaliteli bir halı yıkama tesisi için doğru adrestesiniz. İstediğiniz kadar halı yıkatabilirsiniz. Hepsine aynı değeri ve önemi gösteriyoruz. Halılarınız bizim ile derinlemesine temizlenerek, ilk günkü gibi görüneceğinin garantisini verebiliyoruz. Temizleme işleminizi bittikten sonra halılarınızı aldığımız adrese teslim ediyoruz. Halılarınız bizim ile güvence altındadır. Her türlü sorunuz ve siparişleriniz için web sayfamızda yer alan telefon numaralarımızdan veya mail adreslerimizden bizlere hafta içi her gün bizlere ulaşabilirsiniz. Telefon numaramız: 0850 303 73 09

Kaliteli Halı Yıkama

Uzun yıllardır bu sektörün içerisindeyiz. Halı yıkama işlemleriniz tamamen alanında uzman ekip arkadaşlarımız tarafından yapılmaktadır. Kaliteli halı yıkama için bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Halılarınız en kısa sürede alınıp temizlenir ve evinize gönderilir. Onları temizlerken tamamen bitkisel sabun ve deterjanlar ile yıkıyoruz. Özel odalarımızda hiç koku yapmayacak şekilde kurutuyoruz. Çalışan bayanların yardımına koşuyoruz. Bildiğiniz gibi halıların yıkanması ve temizlenmesi tamamen zor bir işlemdir. Biz firma olarak sizlere bu konu hakkında yardım ediyoruz ve uygun fiyatta halılarınızı temizliyoruz. Sipariş verdiğiniz halıları en kısa süre içerisinde evinizden alıp, temizliyoruz. Türkiye’nin en büyük halı yıkama tesisi olmak bizim en büyük amacımızdır. Ufuk halı yıkama olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Yılda en az 4 kere halınızı yıkatmalısınız. Yaz kış demeden biz halınızı yıkıyoruz. Biz sizin halınızı son teknoloji ile üretilen aletler ile temizliyoruz. Halılarınızı bize emanet ettiğiniz için ve güvendiğiniz için çok teşekkür ederiz. Ve halılarınızı güzel günlerde kullanmanızı temenni ediyoruz. 1 gram tozda ne kadar mikrop ve bakteri bulunduğunu tahmin edemezsiniz. Firma olarak hasta olmamanız için elimizden geleni yapıyoruz.

Copyright © 2016. ufukhaliyikama.com Tüm Hakları Saklıdır.


Yükleniyor...