Çağrı Merkezi / 0850 303 7 309

Bize Yazın / info@ufukhaliyikama.com

Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda
Sevdiklerinizle Paylaşın

MİSYONUMUZ

Hizmet sektöründe zamanla elde ettiğimiz tecrübeler ve müşterilerimizle kurduğumuz sıcak ilişkiler sayesinde müşterilerimiz için daimi olup tüm temizlik gereksinimlerinizi eksiksiz yerine getirerek müşteri beklentilerini aşmak.

Firmamız 1989 yılında İstanbul Pendikte Ufuk makina olarak kurulmus olup, yılların getirmiş oldugu tecrube ve birikim ile ,kendi makina parkurunu kendi üretebilen bir firma olarak  halı yıkama sektorune 2006 yılında Bayrampaşa semtinde başlamıştır . Değerli müşterilerimize halı yıkama , battaniye & yorgan yıkama  sektöründe hızlı ve güvenilir hizmet vermek amacıyla çıktığımız yolda , kısa sürede  İstanbul Avrupa yakasında marka haline gelmiştir. kaliteden ödün vermeden , tamamen müşteri memnuniyeti odaklı,  halı yıkama , battaniye & yorgan yıkaması yapan firmamız ,yılların vermiş olduğu deneyim , tecrübeli çalışan  ve  müşterilerimizin vermiş olduğu güven ile  hizmetine il günkü özen ve istekle devam etmektedir.

VİZYONUMU
Sektörde hizmet yelpazesini sürekli genişletmek ve büyütmek öncelikli hedefimizdir. Firmamız sektörde kalıcı ve öncü olabilmek için, yenilikleri takip ederek bünyesine katmakta ve yaygın hale getirmektedir.

2006 yılında temizlik sektöründe faaliyet göstermeye başlayan firmamız; tecrübesi, vermiş olduğu kaliteli ve güler yüzlü hizmet sayesinde müşteri portföyünü sürekli genişletmekte ve sektöre paralel olarak her geçen gün büyümektedir.

Copyright © 2016. ufukhaliyikama.com Tüm Hakları Saklıdır.


Yükleniyor...