Çağrı Merkezi / 0850 303 7 309

Bize Yazın / info@ufukhaliyikama.com

Step Halı Yıkama

Anasayfa / Hizmetlerimiz / Yıkama Hizmetimiz / Step Halı Yıkama
Sevdiklerinizle Paylaşın

Step Halı Yıkama

İstanbul’un her bölgesinde en güvenli hizmeti veren firmamız step hal yıkama konusunda da en kaliteli vermektedir.

Step Halı Nasıl Bir Halıdır?

Genellikle step halılar 5 ile 3 cm uzunluğunda halı iplikleri bulunmaktadır. İpleri kalın olan step halıların tabanları yapışkan astarlı ve farklı yapıya sahiptirler. Halının dokumasında kullanılan ipliklerin yumuşak olması ve halıya dokunulduğunda yumuşak bir temas hissedilmesi önemli özelliklerindedir. Step halıların dokumasında kullanılan iplerin insanlara ve çevreye kesinlikle zarar vermeyen maddelerden oluşması en büyük talep edilme sebebidir. Ayrıca kullanılan iplikler alerji yapan hiçbir madde içermemektedir. Step halı yıkama özellikleri bol olan bu halıların temizliği de çok özen göstermektedir. Bu tür halılar herkesin kullandığı klasik halılara benzemesi bir tarafta tabanlarının astarlı olması ve dokumasının sıklığından dolayı diğer halılardan farklıdır. Bu sebeple diğer halılardan farklı yıkama yapılması gerekmektedir. Step halının desenleri son derece modern ve geometrik şekillerden yapılmaktadır. Firmamız mega şehir olan İstanbul gibi büyük bir şehirde her zaman güvenle en kaliteli hizmeti vermek için çalışmalarını sürdürmektedir.

Step Halı Nasıl Yıkanmalıdır?

Step halılar renk olarak iki gruba ayrılmaktadır. Birinci grup canlı ve parlak renklerden, diğer grup ise pastel ve koyu renklerden oluşmaktadır. Bu tür halılar diğer makine halılarına göre yıkama işlemleri biraz daha fazla zor ve zahmetli bir iştir. Bunun nedeni alt tabanın yapışkanlı astara sahip olması ve bu yapışkan tabanın zamanla yıpranması sonucu halıdan ayrılmasıdır. Step halı yıkama firmaları bu tür halıların yıkanması konusunda özen göstermektedir. Halı ipliklerin uzun olması halı diplerine inen kir ve tozların temizlenmesinin zor olmasına neden olmaktadır. Step halıların yıkama işlemleri özel bitki özlü şampuanlar ve bu halılar için özel makinelerde deneyimli personelimiz tarafından itina ile yıkanmaktadır.

Step Halı Yıkama Fiyatları

Step halılar diğer makine halılarından farklı olması yıkama fiyatlarını da etkilemektedir. Step halı yıkama fiyatları müşterilerimize firmamız en uygun ve en cazip olanını sunmaya çalışmaktadır. Çünkü müşterilerimizin memnun kalması kazanacağımız paradan daha da önemlidir. Bizi seçtiğiniz için asla pişman olmayacaksınız. 0850 303 7 309 numarayı arayarak Ufuk halı yıkama firmamıza ulaşabilirsiniz. 

Copyright © 2016. ufukhaliyikama.com Tüm Hakları Saklıdır.


Yükleniyor...