Çağrı Merkezi / 0850 303 7 309

Bize Yazın / info@ufukhaliyikama.com

Yorgan Yıkama

Sevdiklerinizle Paylaşın

Yorgan Yıkama

İstanbul ilinin her bölgesinde firmamız tarafından yorgan yıkama konusunda en hızlı ve en kaliteli hizmeti ayağınıza getirmekten gurur duymaktayız.

Yorgan Yıkama Yararları

Kış aylarında bizi sıcak tutması için kullandığımız yorganların yaz gelmesi ile yıkanıp temizlenmesi ve tekrar kış aylarında kullanmamız için hazırlanması gerekmektedir. Yorgan yıkamanın bir çok yararları vardır. Düzenli yıkanan yorganlarınız uzun süre sağlamlığını korur ve rahatça kullanmanıza yardımcı olmaktadır. Firmamız tarafından kullandığımız makineler sayesinde hijyenik ortamlarda yıkama işlemi gerçekleşmiş olur. Yorgan yıkama işlemleri ile sizin ve çocuklarınızın temiz bir geleceğe sahip olması ve gelecek için hazırlanmış olmaktadır. Bahar temizliği yaparken yorganlarınızı İstanbul’un en iyi yorgan yıkama firmamıza yıkatarak kışa gönül rahatlığı ile hazırlanmış olursunuz. Müşterilerimize daima en güvenli ve en kaliteli hizmetleri verirken daha iyi olmak için tüm yenilikçi gelişmeleri yakalamak adına çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Yorgan Yıkama Nasıl Yapılmalıdır?

Yorgan yıkama devamlı gelişen bir sektör olduğundan dolayı sürekli yeniliklere açık ve sürekli gelişmeye hazır bir sektördür. Evlerimizde kullandığımız yorganlar kış aylarında vazgeçemediğimiz en önemli korunaklarımızdandır. Yorganları müşterilerimizin talep etmesi üzerine adreslerinden ücretsiz servisimiz ile ekibimiz tarafından alınarak fabrikamıza getirilmektedir. Firmamıza gelen yorganlarınız cinsine göre ayrılır ve özelliklerine göre yıkama işlemi gerçekleştirilmektedir. Yorgan yıkama firmaları yorgan yıkama işlemi yapılırken sağlığa zarar vermeyen anti bakteriyel bitki özlü özel temizlik ürünleri ve son sistem sanayi tipi özel otomatik makineler ile profesyonel eğitimli elemanlarımız tarafından özenle yıkanmaktadır. Elyaf yorgan, pamuk yorgan ya da yün yorgan ne tür yorgan olursa olsun yapılan yıkama işlemleri uzman elemanlarımızın gözleri önünde yapılmaktadır. Firmamız İstanbul ilinin en hızlı ve hijyenik ortamlarda yapılan en iyi hizmeti veren firmaların başında gelmektedir.

Yorgan Yıkama Fiyatları

Yorgan yıkama fiyatları yıkama işlemi yapılacak yorganların cinsine göre değişmektedir. Ancak yorganlarda fazla seçenek olmadığı için fiyatlar bazen aynı olma ihtimali vardır. Firmamız yorgan fiyatlarını belirlerken müşterilerimizin en kaliteli ve en güvenli hizmeti rahatça alabilmeleri için en uygun ve en cazip fiyatları sunmaktadır. Müşterilerimizin memnun kalması için elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız. 0850 303 7 309 numarayı arayarak Ufuk halı yıkama firmamıza ulaşabilirsiniz.

Copyright © 2016. ufukhaliyikama.com Tüm Hakları Saklıdır.


Yükleniyor...