Çağrı Merkezi / 0850 303 7 309

Bize Yazın / info@ufukhaliyikama.com

Yün Halı Yıkama

Anasayfa / Hizmetlerimiz / Yıkama Hizmetimiz / Yün Halı Yıkama
Sevdiklerinizle Paylaşın

Yün Halı Yıkama

Ufuk halı yıkama firması olarak yün halılarınızın yıkamasını yapmaktayız. Yün halılarının dokumasında kullanılan yün ipliklerin hassas olmasından dolayı yıkamasına da dikkat edilmesi gerekmektedir. Yün halılarınızın yıkama sırasında yıpranmaması için kaliteli temizlik malzemeleri kullanmanız gerekmektedir. Yün halı modelleri son zamanlarsa birçok kişi tarafından sıkça kullanılmaktadır. Fakat yün halılarının yıkaması evde yapıldığı zaman halı dokusu zarar görmekte ve iyi bir şekilde temizlenememektedir. Bu nedenle yün halı modellerinizin yıkaması için firmamızı tercih etmeniz gerekmektedir.

Yün Halı Yıkama Deterjanları

Yün halıların yıkamasında kullanılacak deterjanların seçimine dikkat edilmesi gerekmektedir. Yün halıların dokumasında kullanıla iplikler hassas olduğundan dolayı yıkama sırasında yıpranma meydana gelmektedir. Yün halılarınızın yıkamasında kullanılmak üzere firmamızda en kaliteli halı yıkama deterjanları kullanılmaktadır. Yıkama sırasında halılarınızın yıpranmaması için gereken özen gösterilmektedir. Firmamızda halı yıkama fiyatları da müşteri bütçesine göre oldukça uygundur. Kaliteli halı yıkama hizmetini veren firmamızda siz müşterilerimizin zamanla kirlenen ve tozlanan halıları son teknoloji halı yıkama makinaları ile yıkanmaktadır.

Halı Yıkama Fiyatları

Ufuk halı yıkama firmamızda halı yıkama fiyatları her zaman müşteri bütçesine uygun olacak şekilde belirlenmiştir. Halı yıkama fiyatları yıkanacak halının modeline ve büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir. Yün halı modellerinin yıkaması oldukça zor olduğundan dolayı fiyatı da değişmektedir. Firmamızda yün halı modelleriniz için önlü arkalı yıkama işlemi de en iyi şekilde yapılmaktadır. Halı yıkama işleriniz için firmamızı tercih etmeniz halılarınızın temiz bir şekilde yıkanması için oldukça önemlidir. Kalitede öncü halı yıkama firmamızda her zaman en iyi hizmet müşterilerimiz için verilmektedir.

Yün Halı Yıkama Teknikleri

Firmamızda halılarınızın temiz bir şekilde yıkanması için gereken özen gösterilmektedir. Yün halıları firmamızda son teknoloji halı yıkama makinaları içerisinde en kaliteli halı yıkama deterjanları kullanılarak kısa sürede en iyi şekilde yıkanmaktadır. Halı yıkama makinalarının temizliği ve bakımı da belirli aralıklarda yapılmaktadır. Yıkaması yapılacak olan yün halılarınızın adresinizden alınıp yıkama sonrasında yine ücretsiz olarak adresinize teslim edilmesini istiyorsanız 0850 303 7 309 numarasını aramanız gerekmektedir. 

Copyright © 2016. ufukhaliyikama.com Tüm Hakları Saklıdır.


Yükleniyor...