Çağrı Merkezi / 0850 303 7 309

Bize Yazın / info@ufukhaliyikama.com

Battaniye Yıkama

Anasayfa / Hizmetlerimiz / Yıkama Hizmetimiz / Battaniye Yıkama
Sevdiklerinizle Paylaşın

Battaniye Yıkama

Uzun yıllar İstanbul ilinin her yerinde her alanda hizmet veren firmamız battaniye yıkama konusunda da en kaliteli hizmeti vermekten gurur duymaktadır.

Battaniye Nasıl Yıkanmalıdır?

Battaniyeler yatak odalarının vazgeçilmez eşyalarından biridir. Battaniyelerde yorganlar gibi kış aylarında soğuklardan korunmamız için çok önemlidir. Kışın bitmesi ile bahar temizlikleri yapılmaktadır. Battaniyeler de yorganların kışa hazırlandığı gibi onlarda kış için temiz olmaları adına yıkanmaları lazımdır. Sizin isteğiniz üzere battaniyeler adreslerinizden ücretsiz servislerimiz ile elemanlarımız alarak fabrikamıza getirilir. Battaniye yıkama işlemine başlamadan önce battaniye üzerinde leke varsa yumuşatma yapılır ve daha sonra yıkama işlemin başlar. Evde yapılan battaniye yıkama işlemi ile fabrikada yapılan battaniye yıkama arasında farklılıklar vardır. Evde kullanılan makineler bazen battaniye yıkamak için yeterli güce sahip değildir. Ayrıca istenilen temizlik elde edilmemiş olur. Firmamızda kullanılan son sistem tam otomatik makineler sayesinde battaniyelerin yıkanması sorunsuz ve başarı ile sonuçlanmış olmaktadır. Battaniye yıkama işleminde renklerin birbirine girmemesi için özenle yıkama yapılmalıdır. Battaniye yıkanma firmaları olarak sağlığa zarar vermeyen anti bakteriyel özel bitki özlü deterjanlar kullanılmakta ve profesyonel eğitimli elemanlar tarafından itina ile yıkanmaktadır. Asıl önemli olanı yıkanan battaniyelerin kurutulması işlemidir. Çünkü battaniyelerin kalın olması nedeni ile dışarıdan kurumuş gibi görünse de içinde ıslaklıklar kalabilir. Kurutma işleminde gerekenden fazla özeni göstermek gerekir.

Battaniye Yıkamada Makine Uyumluluğu

Battaniye yıkama firmaları olarak battaniyelerin yıkanacak olan makinelerle uyumlu olması önemli bir noktadır. Battaniyelerin deformasyona uğramaması ve zarar görmemesi için bu detaya dikkat etmek gerekmektedir. Bu sebeple battaniyelerin sanayi tipi özel makinelerde yıkanması çok uygun olacaktır. Evdeki makineler battaniyelerin sıkma işleminde bir sağa bir sola döndürülmesi sonucu yıpranmasına neden olmaktadır. Sanayi tipi teknolojik makineler tek tarafa sıkma işlemi yaptığı için battaniyeler zarar görmez ve deformasyona uğramaz. Hem de battaniyelerde kırışıklık en aza indirilir. Battaniye yıkama fiyatları da firmamız tarafından müşterilerimizin yararına en uygun ve en cazip olanı belirlemektedir. Çünkü müşterilerimizin memnun kalması firmamız tarafından olmazsa olmazımız arasındadır. Bizi tercih ettiğiniz için pişman olmayacaksınız. 0850 303 7 309 numarayı arayarak Ufuk halı yıkama firmamıza ulaşabilirsiniz. 

Copyright © 2016. ufukhaliyikama.com Tüm Hakları Saklıdır.


Yükleniyor...