Çağrı Merkezi / 0850 303 7 309

Bize Yazın / info@ufukhaliyikama.com

Antik Halı Yıkama

Anasayfa / Hizmetlerimiz / Yıkama Hizmetimiz / Antik Halı Yıkama
Sevdiklerinizle Paylaşın

Antik Halı Yıkama

Ufuk halı yıkama firması olarak halı çeşitleri arasında gözde model olan antik halıların yıkamasını en iyi şekilde yapmaktayız. Antik halıların yıkaması diğer halı modellerine göre oldukça zor olduğundan dolayı yıkama sırasında dikkat edilmesi gerekmektedir. Firmamızda profesyonel ekibimiz tarafından antik halılarınızın yıkaması için gereken özen gösterilmektedir. Antik halı yıkama fiyatları da firmamızda müşteri bütçesine göre oldukça uygundur. Antik halıların dokusu hassas olduğundan dolayı yıkamasında kullanılacak olan deterjanlara da dikkat edilmelidir. Kaliteli deterjanların kullanılması gerekmektedir.

Antik Halı Yıkama Hizmeti

Firmamızda her zaman müşteri memnuniyeti önemsendiğinden dolayı en kaliteli yıkama hizmeti verilmektedir. Antik halı modelleri yapı gereği çok hassas olduğundan dolayı yıkamasına dikkat edilmesi gerekmektedir. Firmamızda çalışan elemanlarımız antik halılarınızı kısa sürede en iyi şekilde yıkamaktadır. Antik halı modellerinin yıkaması için son teknoloji halı yıkama makinaları da firmamızda kullanılmaktadır. Evde halı yıkaması oldukça zor olduğundan dolayı firmamızı tercih etmeniz gerekmektedir. Evde halı yıkama ile halılarınız iyi bir şekilde temizlenememektedir. Bu nedenle firmamızı tercih etmeniz gerekmektedir.

Antik Halı Yıkama Fiyatları

Antik halı modelleri yıkaması oldukça zor olan halılar arasında yer aldığından dolayı halı yıkama fiyatında da değişiklik meydana gelmektedir. Antik halı modellerinin yıkaması oldukça zor ve zahmetli olduğundan dolayı fiyatı müşteri bütçesine göre biraz pahalı gelmektedir. Fakat kaliteli hizmet veren firmamızda müşteri memnuniyetini kazanmak amacıyla en uygun fiyata halı yıkaması yapılmaktadır. Halı yıkama fiyatları halının büyüklüğüne göre de değişiklik göstermektedir. Firmamızda antik halı yıkama hizmeti profesyonel ekibimiz tarafından kısa sürede verilmektedir.

Antik Halıların Yıkamasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Antik halılar yapısı gereği oldukça hassas olduğundan dolayı yıkama sırasında halıların yıpranmaması için dikkat edilmesi gerekmektedir. Halının kullanışlı yapısına zarar verecek herhangi bir kimyasal içerikli madde kullanmamaya da dikkat edilmelidir. Halıların yıkama sonrasında koku yapmaması için kurutma işleminin de iyi bir şekilde yapılması gerekmektedir. Firmamızın uygun fiyata vermiş olduğu hizmetlerden faydalanmak için 0850 303 7 309 numarasını hemen aramanız işlerinizin halledilmesi için oldukça önemlidir. 

Copyright © 2016. ufukhaliyikama.com Tüm Hakları Saklıdır.


Yükleniyor...