Çağrı Merkezi / 0850 303 7 309

Bize Yazın / info@ufukhaliyikama.com

Halı Yıkama Numarası

Anasayfa / Haber ve Duyurular / Halı Yıkama Numarası
Sevdiklerinizle Paylaşın

Halı Yıkama Numarası

Ev ve pek çok farklı alanda kullanılan halılar kısa zaman içerisinde kirlendiğinden sağlıksız ortamların oluşmasına neden olmaktadır. Bu durumda özellikle düzenli olarak halılarınızın yıkanması daha sağlıklı kullanım imkanı elde edilmesine yardımcı olmaktadır. Uzun yıllardır bu sektörde hizmet veren firmamız kaliteli hizmet almak isteyenler için son sistem teknolojiden yararlanarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Hizmetlerimizden yararlanmak istediğiniz durumlarla halı yıkama numarası üzerinden bizlere kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Kesintisiz olarak sunmuş olduğumuz hizmet sayesinde dilediğiniz her durumda kısa süre içerisinde istediğiniz sonucu elde etmeniz için sizlere yardımcı olmaktayız. Profesyonel ekibimizle itinalı bir şekilde yürüttüğümüz çalışmaları sayesinde her türlü halı da etkili temizlik işlemi yapılmasını sağlamaktayız.

Profesyonel Halı Yıkama Hizmeti

Son sistem teknolojiye sahip olan halı yıkama makineleri ile yapmış olduğumuz çalışmalar sayesinde halınızın türüne göre işlem yaparak yapısına zarar verilmeden temizlenmesini sağlamaktayız. Yıkama işlemini her aşaması profesyonel bir şekilde yürütüldüğünden %100 müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Özellikle antibakteriyal şampuanlar ile yapılan yıkama işlemi sayesinde halınızın içerisinde biriken kir ve kalıntılar nedeniyle ortaya çıkan bakterilerin yok edilmesi sağlanarak daha hijyenik kullanım imkanı elde edilmesine yardımcı olunmaktadır. Halılarınızı daha uzun süre kullanmanıza adına yapılacak olan yıkama işlemi son derece önemlidir. Bu nedenle profesyonel olarak yapmış olduğumuz çalışmalar sayesinde sizlere kaliteli hizmet sunmaya devam etmekteyiz.

Halı Kurutma İşlemi

Halılar da yıkama işlemi kadar kurutma işlemi de oldukça önemlidir. Bu nedenle firmamız kapalı kurutma alanlarında güneş görmeyecek şekilde halılarınızın kurutulmasını sağlamaktadır. Halılarınızın güneşe maruz bırakılarak kurutulması güneşin etkisi nedeniyle yapısına ve rengine zarar görmesine neden olabilir. Bu durumda yapmış olduğumuz kapalı kurutma işlemi sayesinde halınızın daha uzun süreli kullanım imkanı sağlamasına yardımcı olmaktayız.

Halılarınızı yıkattırmak istediğinizde merak ettiğiniz her aşama için firmamız ile iletişime geçerek halı yıkama hizmeti konusunda daha detaylı bilgi alabilir ve bu sayede yapılacak işlemleri öğrenerek kararınızı verebilirsiniz. Her halanın türüne göre metrekare üzerinden belirlenmiş olan yıkama fiyatları konusunda iletişime geçerek detaylı bilgi elde edebilirsiniz.

Copyright © 2016. ufukhaliyikama.com Tüm Hakları Saklıdır.


Yükleniyor...