Çağrı Merkezi / 0850 303 7 309

Bize Yazın / info@ufukhaliyikama.com

Shaggy Halı Yıkama

Anasayfa / Hizmetlerimiz / Yıkama Hizmetimiz / Shaggy Halı Yıkama
Sevdiklerinizle Paylaşın

Shaggy Halı Yıkama

Kurulduğu günden bu yana shaggy halı yıkama konusunda İstanbul halı yıkama firmamız müşterilerimize en kaliteli hizmet vermektedir.

Shaggy Halı Yıkama Nasıl Olmalıdır?

Shaggy halılar son zamanlarda ülkemizde oldukça rağbet gören uzun tüyleri olan bir halı çeşididir. Uzun tüyleri olan shaggy halılar bu tüyler yüzünden aralarına giren toz, kıl, pislik gibi maddelerin temizlenmesi zor ve çok zahmetli bir iştir. İstanbul halı yıkama firması olarak shaggy halı yıkama için en güvenli ve en kaliteli hizmet veren sektöründeki en iyilerdendir. Shaggy halınız yıkanmasını talep ettiğinizde sevişimiz ücretsiz olarak adresinizden halılarınızı alıp fabrikamıza getirilmektedir. Fabrikaya gelen halılar uzman ekibimiz tarafından kontrol edilerek lekeleri tespit edilmektedir. Halıların ölçümleri yapılır ve kayıt altına alınır. Daha sonra shaggy halılar full otomatik toz alma makinelerinde içerisinde bulunan bütün maddelerden arındırılır. Bu işlemin sonunda halılar ön yıkama ve çalkalama makinelerinde ayrı ayrı yıkanır. Yıkama yapılırken sağlığa zarar vermeyen özel bitki özlü şampuanlar kullanılmaktadır. Profesyonel eğitimli elemanlarımız tam otomatik makineler ile el değmeden yıkama yapılır. Yıkama işlemleri tamamlandıktan sonra sıkma işlemi yapılarak sularından arındırılır. Son olarak kurutma yapılır ve özenle paketlenerek adreslerinize teslim edilmektedir.

Shaggy Halı Yıkama Önemi

Halıların içerisini görmek çokda mümkün değildir. Özellikle shaggy halıların tüylerinin uzun olması sebebiyle toz, kir, ölü deriler, kıl ve bakteriler gibi istenmeyen birçok maddeleri içinde barındırır. Shaggy halı yıkama firmaları halılarda bulunan bu maddelerden kurtulmak için en kaliteli yıkama işlemini uygulamaktadır. Shaggy halıların içindeki bakteriler zamanla sağlığımızı da tehdit etmeye ve hastalıklara sebep olmaya başlar. Bu bakterilerden kurtulmak için shaggy halıların yıkanması şarttır. Sağlığımız ve hastalıklardan korunmak adına shaggy halıların yıkanması çok önemlidir. Shaggy halılarınız gönül rahatlığı ile en hijyenik ortamlarda özenle yıkanmaktadır.

Shaggy Halı Yıkama Fiyatları

Shaggy halı yıkama fiyatları diğer halılardan biraz farklıdır. Çünkü shaggy halıların yıkanması diğerlerinden biraz daha zor ve zahmetlidir. Bunun sebebi halıların dokuması ve uzun tüylerinden dolayı yıkanması farklıdır. Firmamız müşterilerimizin memnun kalması için en uygun ve en cazip fiyatları sunmaktadır. 0850 303 7 309 numarayı arayarak Ufuk halı yıkama firmamıza ulaşabilirsiniz.

Copyright © 2016. ufukhaliyikama.com Tüm Hakları Saklıdır.


Yükleniyor...