Çağrı Merkezi / 0850 303 7 309

Bize Yazın / info@ufukhaliyikama.com

Halı Yıkama Firması

Anasayfa / Haber ve Duyurular / Halı Yıkama Firması
Sevdiklerinizle Paylaşın

Halı Yıkama Firması

En kaliteli halı yıkama firması için siz değerli müşterilerimiz tamamen doğru adrestesiniz. İlk önce sektör de bulunan bu kadar firma arasından bizi tercih ettiğiniz tamamen doğru adrestesiniz. Telefon numaramız: 0850 303 7309

Neden Bizi Seçmelisiniz?

·         Sektör de tamamen profesyonel çalışmaktayız.

·         Biz firma olarak son teknoloji ile halılarınızı yıkıyoruz.

·         Halılarınızı yıkarken tamamen bitkisel şampuanlar ve özel deterjanlar kullanıyoruz.

·         Firma olarak tamamen alanında uzman personeller ile çalışıyoruz.

·         Evinizden teslim aldığımız halılarınızı ambalajlayarak rulo haline getiriyor ve evinize öyle teslim ediyoruz.

·         Aynı gün içerisinde verdiğiniz siparişlerinizi evinizden gelip alıyoruz. Eğer geç saatte sipariş verdiyseniz, ertesi gün en erken saatte gelip ürünlerinizi teslim alıyoruz.

·         Sektörde bu kadar firma arasında en kalitelisi olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

·         Ufuk halı yıkama olarak fiyatlarımız sektör de diğer firmalar ile kıyaslandığında çok daha uygundur.

·         En uygun halı yıkama firması olarak bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz.

Oluşabilecek bütün sorularınız, siparişleriniz ve şikâyetleriniz için internet sayfamızda bulunan telefon numaralarımızdan veya mail adreslerimizden bizlere haftanın her günü ulaşabilirsiniz. Sizlere cevap vermekten ekip arkadaşlarımız mutluluk duyacaklardır. Ve en kısa süre de geri dönüş yapacaklardır. Bütün müşterilerimize bizleri tercih ettikleri için çok teşekkür ediyoruz.

İstanbul halı yıkama firması olarak İstanbul’da bulunan bütün müşterilerimize yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız. Siz de eminiz teknoloji ile derinlemesine temizlenen halılarınız olsun isterseniz. Eğer böyle istiyorsanız, tamamen doğru adrestesiniz. Halılar evde bulunan en önemli aksesuarlardan biridir. Bu aksesuarlar iyi bir şekilde temizlenmediği zaman çevreye hastalık yaymaya başlamaktadır. Biz firma olarak bu sorunun önüne geçmek için dur durak demeden çalışıyoruz ve çalışmaya da devam edeceğiz. Siz değerli müşterilerimiz için profesyonel hizmet sunuyoruz. Vakumlama teknolojisi ile halılarınızın en derinin de bulunan kirleri oradan söküp alıyoruz ve uzun bir süre de tekrar oluşmasını önlüyoruz. Bütün halılara aynı önemi ve değeri vererek çalışıyoruz. En kaliteli firma olarak bizi seçmek ile doğru bir tercih yaptınız. Sizlere halı temizliği olarak profesyonel temizlik sunuyoruz.

Copyright © 2016. ufukhaliyikama.com Tüm Hakları Saklıdır.


Yükleniyor...